-->
Florbalový oddíl Hippos Žďár nad Sázavou
Áčko|Béčko|Céčko|Junci|St.žáci|Ml.žáci|Elévové|Přípravka|Vše|Dotazy

Céčko v Třešti bez bodu
29.3. 2015
První zápas odehrál C-tým proti Snipers Třebíč B. Špatným vstupem do utkání, nedůslednou obranou a nevyužíváním přesilových her prohrálo Céčko 8:5. Druhý zápas přinesl lepší výkon, přesto se v závěru projevily větší zkušenosti týmu FBŠ Shooters Jihlava B, který nakonec zvítězil 6:4.

Snipers Třebíč B - Hippos Žďár n/S. C 8:5 (3:1, 4:2, 1:2)

Do utkání vstoupil Hippos velice špatně, nekoncentrovaně a ospale. Otěže zápasu od prvních minut pevně uchopili hráči Snipers, kteří svoji převahu vyjádřili hned ve čtvrté minutě brankou Štveráčka. I druhá střela na naši branku skončila za Rybenského zády, to když se prosadil Blažek. Hippos se mohl zpět do zápasu dostat nabídnutou přesilovkou, kterou ale odehráli žďárští hráči špatně, bez vyložených šancí a střelby. Těsně před koncem naší výhody hráče v poli přišel faul Vrbase, který hasil rodící se šanci Třebíče. Aby nebylo vyloučených málo, putoval zpět na trestnou lavici i třebíčský Pazderník. Hra 4 na 4 lépe vyhovovala domácím, junior Dominik Střelec nachytal Rybenského při špatném pokrytí první tyče a bylo to 3:0. Minutu na to zavezl před třebíčskou branku míček junior Petříček, přenechal míček Pátkovi, který do odkryté branky snížil. Více již první třetina nepřinesla.

Druhá část začala opět rychlým gólem Snipers, kdy Janata dokázal překonat rozhozenou obranu i Rybenského v brance. O minutu později se prosadil znovu Štveráček a se žďárským týmem to vypadalo bledě. Za další faul Třebíče šel v šesté minutě pykat Tkaný, přesilovku tentokrát Hippos využil. Haman našel před odkrytou brankou Vrbase, který si věděl rady – 2:5. Na dvoubrankový rozdíl poté snižoval Kepka po nahrávce Obrdlíka. Když však Pazderník využil hrubé chyby žďárského obránce, svítil na ukazateli skóre stav 6:3 pro Snipers. Ke snížení mohl Hippos opět využít přesilovku po faulu Pařízka, avšak žďárská pětice si nebyla schopna vytvořit střeleckou příležitost. Naopak Haman zasáhnul míček směřující na hráče do brejku vysokou holí, za což bylo nařízeno trestné střílení. S ním si Janata poradil a určil tak stav po dvou třetinách na 7:3.

Hra Celticu se na začátku poslední třetiny zlepšila, z čehož pramenil gól kapitána Velína. Bohužel další šance zůstaly nevyužity, velké šance měl Denk, ale jeho rány letěly vždy vysoko nad. Až na začátku desáté minuty se Denkovi podařilo poslat přízemní ránu, kterou za třebíčského brankáře tečoval Obrdlík. Ve třinácté minutě však opět překonal Štveráček Rybenského, čímž stanovil konečný stav 8:5. Hippos si zápas prohrál vstupem do zápasu a také malou produktivitou v přesilových hrách, kdy z pěti nabídnutých proměnil jenom jednu.

Branky: Kepka, Obrdlík, Pátek, Velín, Vrbas. Asistence: Denk, Haman, Kříž, Obrdlík, Petříček V.

FBŠ Shooters Jihlava B- Hippos Žďár n/S. C 6:4 (2:1, 1:1, 3:2)

Hippos chtěl do tohoto zápasu vstoupit aktivně. To se nepodařilo, soupeř držel více míček na svých holích, ale žďárská obrana v čele s Rybenským fungovala bezchybně. Poté se začali osmělovat i hráči Hipposu, ale jejich šance končily na dobře chytajícím Bočkovi. První branku viděli diváci v Třešti až na konci jedenácté minuty, kdy se prosadil jihlavský Horský. Poté Hippos špatně rozebral standardní situaci, což potrestal Dostál. O dvě minuty později se ke slovu dostal i střelec A-týmu Haman, který zužitkoval nahrávku Kříže – 2:1.

I druhá třetina přinesla vyrovnanou hru s minimem vyložených šancí. Hipposu se podařilo v šesté minutě vyrovnat, když se ve skrumáži před Bočkem nejlépe zorientoval opět Haman. Další žďárské střely však již Boček za svá záda nepustil. Naopak v desáté minutě se po přihrávce zpoza branky prosadil nikým nehlídaný Roudenský a znovu vrátil vedení jihlavským Shooters. Hippos poté dostal ideální příležitost ke srovnání v podobě přesilové hry, ale znovu potvrdil, že si s jejím proměněním neví rady. Po druhé třetině tak platil stav 3:2 ve prospěch Jihlavy.

Poslední třetina zápasu přinesla opět vyrovnání. Kříž se po dobré práci dostal těsně před Bočka, při pokusu o zakončení však byl faulován – trestné střílení. K tomu se postavil Pátek a potvrdil, že dokáže tyto šance chladnokrevně proměnit. Ve čtvrté minutě tedy bylo opět srovnáno. Následující tři minuty přinesly přestřelku, kdy nejprve Šedivý využil dlouhého výhozu Bočka a poté Horský zvýšil již na 5:3. O snížení se znovu postaral Pátek, a to po dlouhém výhozu Rybenského. Tlak Hipposu sice sílil, ale kýžená branka nepřicházela. Na začátku dvanácté minuty nevybíravým zákrokem vyřadil zlomením lícní kosti ze hry žďárského Vrbase Řezka, za což dostal pouze dvě minuty. Vrbas si neodpustil pár ostřejších slov, za což přišel osobní trest na 2+10 minut. Následně nedovoleně bránil Bialas, což Hipposu přineslo přesilovku před koncem utkání. Ani tu však Céčko nevyužilo, a když 40 vteřin před koncem navýšil jihlavské vedení Dostál, bylo o zápasu rozhodnutu.

Branky: Haman 2, Pátek 2. Asistence: Kříž 2, Rybenský.


Sestava: Rybenský – Kříž, V. Petříček, Zástěra, Denk– V. Pátek, Blažek, Vrbas, Kepka, Obrdlík, Velín, Haman, T. Melichar, L. Petříček.

 

© Hippos Žďár nad Sázavou. Všechna práva vyhrazena
Vysocká 8, Žďár nad Sázavou, email: hippos.zdar@gmail.com
Muži A
Paskov Saurians - Hippos Žďár n/S. 7:8pn
Hippos Žďár n/S. - Florbal Torpedo Haví 4:6
Tabulka soutěže
1. MVIL Ostrava 55
Florbal Torpedo Haví 46
Sokol Brno I EMKOCas 37
FBC Vikings Kopřivni 37
ASK Bystřice n.P. 36
Z.F.K. AQM Petrovice 26
IMOS FbC Aligators K 23
FbC BD STAV Frýdek-M 23
Hippos Žďár n/S. 20
Sokol Erupting Drago 19
Paskov Saurians 8
FBŠ Jihlava 0
Muži B
Hippos Žďár n/S. B - FBC UNITED Č. Budějo 11:0
Hippos Žďár n/S. B - Spartak Pelhřimov B 5:7
Tabulka soutěže
Spartak Pelhřimov B 53
Pacovští Honzíci 51
Hippos Žďár n/S. B 40
1. FbK Tábor 39
FBC Spartak Kaplice 28
FBC Český Krumlov 24
Sokol Erupting Drago 24
FBC Štíři Č. Budějov 19
SK JeMoBu 18
FBC UNITED Č. Budějo 13
FbC Strakonice B 10
Muži C
Hippos Žďár n/S. C - SK Juvenis Přibyslav 18:11
TJ Sokol Telč - Hippos Žďár n/S. C 10:8
Tabulka soutěže
Fbc Orel Nové Město 56
FBŠ Shooters Jihlava 55
TJ Sokol Telč 53
TJ Spartak Třebíč 43
Hippos Žďár n/S. C 43
Snipers Třebíč B 42
ASK Bystřice n.P. 34
TJ Tatchenta Zhoř 33
Sabots Jihlava 33
PSKC Okříšky-Kněžice 27
FBC Salamandra Apoly 19
SK Juvenis Přibyslav 11
Sklo Bohemia Světlá 3
Junioři
Hippos Žďár n/S. - FBC Spartak Kaplice 6:6
FBC Došwich Milevsko - Hippos Žďár n/S. 6:12
Tabulka soutěže
FBC UNITED Č. Budějo 67
1. FbK Tábor 55
FBC Spartak Kaplice 44
Hippos Žďár n/S. 40
FBC Došwich Milevsko 19
partak Pelhřimov 15
FK Santos Třeboň 9
Starší žáci
Sokol Erupting Dragons H. Brod - Hippos Žďár n/S. 2:6
Hippos Žďár n/S. Benjamins - Hippos Žďár n/S. 3:10
Fbc Orel Nové Město - Hippos Žďár n/S. Benjamins 14:5
Hippos Žďár n/S. Benjamins - Sklo Bohemia Světlá n/S 3:6
Tabulka soutěže
Hippos Žďár n/S. 50
Fbc Orel Nové Město 48
Sklo Bohemia Světlá 39
Sokol Erupting Drago 23
ASK Bystřice n.P. 12
Hippos Žďár n/S. Ben 4
Mladší žáci
Hippos Žďár n/S. ora - SK JeMoBu 12:1
Hippos Žďár n/S. ora - Sokol Erupting Drago 8:2
ASK Bystřice n.P. Or - Hippos Žďár n/S. ora 10:7
Hippos Žďár n/S. ora - Spartak Pelhřimov - 2:11
Hippos Žďár n/S. zel - ZŠ Jaroměřice - SK J 7:10
Sokol Erupting Drago - Hippos Žďár n/S. zel 6:8
Hippos Žďár n/S. zel - ASK Bystřice n.P. Zu 8:8
Hippos Žďár n/S. zel - Spartak Pelhřimov - 10:7
Elévové
ASK Bystřice n.P. Zubříci - Hippos Žďár n/S. oranžoví 7:3
Hippos Žďár n/S. oranžoví - ASK Bystřice n.P. Orlíci 7:1
ASK Bystřice n.P. Or - Hippos Žďár n/S. čer 1:13
Hippos Žďár n/S. čer - ASK Bystřice n.P. Zu 0:2
Přípravka
PSKC Okříšky - Hippos Žďár n./S. Prcci 2:3
Hippos Žďár n/S. - PSKC Okříšky 4:0

Svátky a narozeniny
Dnes je neděle 14. 7. 2024
Svátek slaví Karolína