Hippos ve víkendových bojích
24.10.2012
Boje o body zahájí už v pátek A-tým v dohrávce 2. kola 1. ligy mužů na palubovce Pelhřimova. Zápas začíná ve 20:00. Nabytý víkend završí v neděli první mužstvo v domácím prostředí. Soupeřem mu bude od 14:00 mužstvo Královských Vinohrad, kteří se dělí o vedení v lize s jedinou prohrou.
V sobotu vyjíždí ke svým dalším zápasům junioři, kteří budou chtít odčinit ztrátu tří bodů z předešlého turnaje. Hráči juniorky postupně narazí na tým FBC Sokol Písek, který je pouhý jeden bou za Žďárem. V druhém utkání se postaví pořádajícímu mužstvu FK Slovan Jindřichův Hradec.
Posledními bojovníky o body do tabulky budou hráči dorostu. Ti na své zápasy cestuji do nedaleké Bystřice nad Perštejnem. Hráči budou čelit týmu z Havlíčkova Brodu a soupeři PSKC Okříšky