Florbalový oddíl Hippos Žďár nad Sázavou
Áčko|Béčko|Céčko|Junci|St.žáci|Ml.žáci|Elévové|Přípravka|Vše|Dotazy

Junioři pokračují ve vítězném tažení
1.11. 2011
Junioři odcestovali v neděli 30. 10. na své zápasy do Týnu nad Vltavou. Hostil je domácí Týn n/V. a UNITED České Budějovice.
FBC Týn nad Vltavou - Hippos Žďár n/S. 5:11 ( 1:5 , 3:4 , 1:2 )

Od 8:00 nás přivítal domácí tým z Týnu nad Vltavou. Už od začátku utkání bylo poznat, kdo bude na hřišti dominovat. Skóre načal ve 3. minutě žďárský obránce Čechal, který se svojí přesnou střelou nemýlil. Zápas dále probíhal v režii hostujících, když v první třetině přidal ještě gól Moravec, Vrbas a 2x Dolák.

Ve druhé třetině žďárští krapet polevili v tlaku a domácí tým toho ihned využil, když vstřelil do naší branky 3 laciné góly. Ale žďárské juniory to nerozhodilo a v klidu pokračovali ve své brankové kanonádě.

Třetí třetina přinesla vyloučení na obou stranách, kde jsme prvně skvěle ubránili oslabení a dokonce vstřelili i gól po souhře Kvapila se Zichem, ale i přesilovku, kterou využil Moravec po nahrávce Vrbase.

Branky: Čechal, 2x Dolák, 2x Moravec, 2x Vrbas, Zich, Smolík, Čihák, Kvapil
Asistence: 3x Kvapil, Brückner, Janů, Čihák, Smolík, Čechal, Zich, Vrbas

FBC UNITED České Budějovice – Hippos Žďár n/S. 3:4 ( 1:1, 0:2, 2:1 )

Druhý zápas se střetli velmi vyrovnané týmy a pro diváky to byl jistě zajímavý zápas.
První třetina začla pro nás velmi přívětivě, když se v čase 0:17 obtočil kolem soupeřovy branky Zich a vsítil branku. Domácí na tento gól stihli reagovat v 7.minutě, kdy prostřelili naši obranu. Během třetiny mohli diváci zhlédnout i přesilové hry na obou stranách, avšak ani jeden tým svojí početní výhodu neuplatnil.

Druhá třetina se vyvíjela v režii hostů. Náš druhý gól vstřelil Klíma, který pálil od půlky hřiště a jeho střela byla tečována domácím hráčem do brány. Poté ještě Janů po nahrávce Macka překonal domácího brankáře. Hra začínala mít tvrdší ráz.

Ve třetí třetině domácí na nic nečekali a vybudovali si neuvěřitelný tlak, když zamknuli hosty na jejich půlce. Bohužel ale prostřelili Macka a to hned 2x ve 4. minutě. Klid pro hostující tým přinesl Vrbas, když zvýšil na 4:3 pro Žďár. Oba dva týmy toužily po vítězství, a proto žádný střet u mantinelu nebyl procházkou růžovou zahradou. Pískalo se mnoho přestupků a faulů. Na závěr poslední třetiny přišla poslední naděje domácích, když se nechal zbytečně vyloučit Klíma, který zahrál míček rukou. Do konce utkání jsme bránili naši žďárskou svatyni, co nám síly stačily. Také nám hodně pomohl brankář Macek, který pochytal mnoho šancí domácích a právem by si zasloužil být hvězdou zápasu.

Branky: Zich, Klíma, Janů, Vrbas
Asistence: Čihák, Macek

Z Týnu n/V. si odvážíme dalších 6 bodů a vyhříváme se na první příčce tabulky společně se Strakonicemi, které mají stejný počet bodů jako my, ale zato my máme k dobru dva zápasy.

Sestava: Macek, Čechal, Čihák, Dolák, Zich, Vrbas, Kvapil, Šutka, Moravec, Smolík, Klíma, Janů, Brückner